+90 374 341 33 15 +90 374 341 33 15 Select Language:
Hakkımızda

Şirketimizin önüne koymuş olduğu hedeflere ulaşma yolunda önemli adımlar atmış olup, birçok Resmi Kurumlar, inşaat firmaları gibi Kuruluşlara Hizmet vermiş olup, sonra ki süreçte de iş hacmini önemli ölçüde genişletmiştir.

Şirketimiz tamamlamış olduğu tüm projelerde edinmiş olduğu üstün iş bilgi ve birikimini günümüzün Teknolojisi ile birleştirerek tecrübelerine her geçen gün yenilerini eklemiştir.

Şirketimizin en temel felsefesi, çevreye duyarlı, sorumluluk sahibi, işini benimseyen, yenilikçi, güven sahibi, ahlaklı uzman kadrolarla yol almış olduğu projeleri en etkin zamanda tamamlamak ve büyük bir müşteri kitlesine ulaşmaktır. 

Takım Ruhunu benimsemiş, müşteri ve iş sorumluluğunu üst düzeyde tutan uzman kadrosu ile Değerli Halkımıza Hizmet Vermekten Gurur ve Onur Duyar.

Tarihçemiz

Abant Söve'nin Kuruluş yılı olan 2009'dan beri uzman kadrosu ile dış ve iç cephe uygulamalarında kalıcı çözümler sunmuştur. 

Vizyonumuz

Kaliteye ve sürekli gelişmeye odaklı yöneticileriyle, sahasında uzman, güncel teknolojisi kullanan müşteriye hizmet götüren, memnuniyeti ve güvenirliği garanti eden hizmetler bütünü son alıcıya ulaştırarak hep tercih edilen olabilmektir.   

Misyonumuz

ABANT SÖVE olarak kurumsal, profesyonel, yasal ve etik kurallarla tam bir uyum içerisinde, sıfır hata 
prensibi ile, kaliteli, sınır tanımayan bir hizmet ağı oluşturarark, yerli ve yabancı müşterilerimizin güvenini kazanabilecek örnek bir grup olabilmektir.

İnsan Kaynakları

İlginiz İçin Teşekkürler, Şuan için Personel Alımı Bulunmamaktadır. 
Ancak, Genel başvuru amaçlı Özgeçmişinizi e-posta adresimize gönderebilirsiniz. 

En Yeni Müşteri Görüşleri

Görüş Yazın!

Bay Icon,Png
Merhabalar, Çalışmalarınızı Yakından takip ediyor olup, başarılarınızın devamını diliyoruz. İyi Çalışmalar. TR Fabrika - Destek Ekibi Türkiye'nin Web Fabrikası
http://www.trfabrika.com/
03.05.2016